МЫ В СОЦСЕТЯХ

Форма входа

ТОВ «Лікувально - діагностичний центр», (м. Слов’янськ, вул. Короленка,5). Лікарі-фахівці


ВЕДУТЬ ПРИЙОМ ЛІКАРІ-ФАХІВЦІ:




Антоненко
Євген Вікторович
Лікар – терапевт;
Лікар – кардіолог:

Консультації, ЕКГ, ФЗД-каб. № 30
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 08.00 - 15.00
Вт. 10.00 - 15.00
Ср. 08.00 - 15.00
Чт. 10.00 - 15.00
Пт. 08.00 - 15.00
Сб. 07.00 - 12.30 ( через суботу)

Батрак
Анатолій Іванович
Лікар – ендокринолог:
Консультації-каб. № 16
УЗД щитоподібної залози, підщелепної слинної залози, молочних залоз, лімфатичних вузлів, судин шиї та голови, венозного кровообігу нижніх кінцівок, артеріального кровообігу нижніх кінцівок, органів черевної порожнини, нирок, м’яких тканин, ТАПБ щитовидної залози–каб. № 16
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 08.15 - 15.00
Вт. 07.15 - 15.00
Ср. 08.15 - 15.00
Чт. 08.15 - 15.00
Пт. 08.15 - 15.00
Сб. 09.00 - 12.00 (через суботу)

Бєліченко
Лілія В’ячеславівна
Лікар – невролог дитячий:
Консультації - каб. № 22
Графік прийому (за попереднім записом):
Сб. 09.00 - 12.00
Нд. 09.00 - 12.00

Бойко
Лілія Вікторівна
Лікар – акушер - гінеколог:
Консультації-каб. № 27
УЗД гінекології, вагітних (ранні терміни), фолікулометрія–каб. № 27
Графік прийому (за попереднім записом):
Сб. 07.00 - 11.00

Вакуленко
Наталія Іванівна
Лікар – акушер - гінеколог:
Консультації-каб. № 27
УЗД гінекології, фолікулометрія, вагітність (ранні, пізні терміни), радіохвильова терапія шийки матки–каб. № 27
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 08.00 - 12.30
Вт. 13.00 - 16.30
Ср. 07.00 - 12.30
Чт. 13.00 - 16.30
Пт. 08.00 - 12.30

Гаращенко
Олексій Володимирович
Лікар – ендоскопіст:
Консультації-каб. № 8
УЗД органів черевної порожнини, нирок,простати, органів мошонки, сечового міхура-каб. № 8
ФГДС, колоноскопія–каб. № 19
Електрокоагуляція поліпів стравоходу, шлунку, товстої кишки.
Електроексцизія поліпу зовнішнього отвору уретри.
Обрізання , розсічення , пластика крайньої плоті.
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 07.40 – 12.30
Вт. 08.00 – 12.30
Ср. 08.00 – 12.30
Чт. 08.00 – 12.30
Пт. 08.00 – 12.30
Сб. 08.00 – 12.00 (через суботу)

Головін
Андрій Вікторович
Лікар – терапевт,
Лікар – пульмонолог:

Консультації, ЕКГ-каб. № 15
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 08.00 - 15.00
Вт. 07.00 - 15.00
Ср. 08.00 - 15.00
Чт. 08.00 - 15.00
Пт. 08.00 - 15.00
Сб. 07.00 - 12.30 (через суботу)

Головіна
Олена Миколаївна
Лікар - отолоринголог (ЛОР) діти, дорослі:
Консультації-каб. № 21
Промивання носа, мигдалин, вух
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 13.30 - 15.30
Вт. 13.30 - 15.30
Ср. 13.30 - 15.30
Чт. 13.30 - 15.30
Пт. 13.30 - 15.30
Сб. 09.00 - 12.00

Губарь
Інна Петрівна
Лікар – офтальмолог:
Консультації-каб. № 25
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 14.00 – 16.00
Чт. 14.00 - 16.00
Сб. 09.00 - 12.00

Жук
Тетяна Олексіївна
Лікар – невропатолог:
Консультації-каб. № 20
Графік прийому (за попереднім записом):
Сб. 08.00 - 12.00

Іванніков
Костянтин Петрович
Лікар;
Консультації-каб. № 3
УЗД лімфатичних вузлів, м’яких тканин, молочних залоз, щитовидної залози, суглобів, органів черевної порожнини, нирок-каб. № 3
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 15.00 - 16.30
Чт. 15.00 - 16.30
Нд. 08.00 - 11.00

Калюжна
Тетяна Іваніна
Лікар – акушер - гінеколог:
Консультації, кольпоскопія, радіохвильова терапія шийки матки-каб. № 26
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 08.00 - 14.00
Ср. 08.00 - 14.00
Чт. 07.00 - 14.00
Пт. 10.00 - 16.00

Коваленко
Андрій Віталійович
Лікар – дерматовенеролог:
Консультації, видалення радіохвильовим ножем, дерматоскопія-каб. № 29
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 12.00 - 16.00
Ср. 13.00 - 16.00
Пт. 13.00 - 16.00

Кущ
Сергій Олександрович
Лікар – хірург:
Консультації-каб. № 19
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 15.30 - 17.00 Чт. 15.30 - 17.00

Мельниченко
Олексій Сергійович
Лікар – невропатолог:
Консультації-каб. № 20
Графік прийому (за попереднім записом):
Чт. 08.00 - 11.00

Мирна
Алла Григорівна
Лікар - рентгенолог:
Опис рентгенівських знімків-каб. № 3
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 14.00 - 16.00
Вт. 14.00 - 16.00
Ср. 14.00 - 16.00
Чт. 14.00 - 16.00
Пт. 14.00 - 16.00
Сб. 10.00 - 12.00

Моргунова
Олена Степанівна
Лікар - ендокринолог:
Консультації-каб. № 8
УЗД щитовидної залози, молочних залоз
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 14.30 - 17.00
Ср. 14.30 - 17.00
Пт. 14.30 - 17.00
Сб. 09.00 - 13.00 (через суботу)

Новікова
Юлія Вікторівна
Лікар - ревматолог:
Консультації-каб. № 22
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 09.00 -12.30

Пашанін
Борис Ігорович
Лікар – дерматовенеролог:
Консультації, видалення радіохвильовим ножем-каб. № 29
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 09.00 - 12.00
Чт. 09.00 - 12.00
Сб. 09.00 - 12.00

Петров
Павло Миколайович
Лікар – ортопед - травматолог (діти, дорослі):
Консультації-каб. № 22
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 14.00 - 17.00
Ср. 14.00 - 17.00
Чт. 14.00 - 17.00
Пт. 14.00 - 17.00

Порохняк
Олександр Анатолійович
Лікар – ендоскопіст:
ФГДС, колоноскопія-каб. № 19
Графік прийому (за попереднім записом):
змінний

Потапов
Юрій Олексійович
Лікар – ревматолог:
Консультації-каб. № 22
Графік прийому (за попереднім записом):
змінний

Рослік
Валентина Семенівна
Лікар – терапевт:
Консультації-каб. № 25
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 08.00 - 10.30
Вт. 08.00 - 10.30
Ср. 08.00 - 10.30
Чт. 08.00 - 10.30
Пт. 08.00 - 10.30
Сб. 08.00 - 10.30

Рускова
Ірина Дмітрієвна
Лікар – акушер - гінеколог:
Консультації, кольпоскопія, радіохвильова терапія шийки матки-каб. № 27
УЗД гінекологія, фолікулометрія, вагітність (ранні терміни)-каб. № 27
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 13.00 - 16.30
Вт. 08.30 - 12.30
Ср. 13.00 - 16.30
Чт. 08.30 - 12.30
Пт. 13.00 - 16.30
Нд. 08.30 - 11.30

Сафронова
Світлана Петрівна
Лікар – невропатолог:
Консультації, паравертебральні блокади-каб. № 20
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 09.00 - 12.00
Ср. 09.00 - 12.00
Пт. 09.00 - 11.00

Сідак
Олена Вячеславівна
Лікар з ультразвукової діагностики:
УЗД серця, органів черевної порожнини, сечостатевої системи, венозного кровообігу нижніх кінцівок, артеріального кровообігу нижніх кінцівок, молочних залоз, щитовидної залози, підщелепної слинної залози, м’яких тканин, лімфатичних вузлів, суглобів,-каб. № 7
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 08.00 - 15.00
Вт. 08.00 - 15.00
Ср. 08.00 - 15.00
Чт. 08.00 - 15.00
Пт. 07.00 - 15.00
Сб. 08.00 - 12.30 (через суботу)

Селезньова
Софія Веніамінівна
Лікар – невропатолог:
Консультації-каб. № 20
Графік прийому (за попереднім записом):
змінний

Стоянова
Катерина Володимирівна
Лікар – невропатолог:
Консультації-каб. № 20
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 12.00 - 14.00 Пт. 12.00 - 14.00

Тітова
Олена Анатоліївна
Лікар – гастроентеролог:
Консультації - каб. № 29
Графік прийому (за попереднім записом):
Сб. 08.20 - 13.00

Хапченкова
Дар’я Сергіївна
Лікар – педіатр,
Лікар – кардіоревматолог дитячий:

Консультації-каб. № 22
Графік прийому (за попереднім записом):
змінний

Юрков
Максим Олександрович
Лікар – ортопед - травматолог:
Консультації, пункція суглобів і введення ліків-каб. № 22
Графік прийому (за попереднім записом):
Сб. 09.00 -11.00

Яремчук
Анастасія Михайлівна
Лікар – мамолог:
Консультації-каб. № 25
Графік прийому (за попереднім записом):
Сб. 08.30 - 12.00

Абдалла
Ібрагім Мед’єн
Лікар – нейрохірург:
Консультації-каб. № 7,8
Графік прийому (за попереднім записом):
Сб. 10.00 - 12.00


ФАХІВЦІ ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ М. ГОРЬКОГО

Селезньова Софія Веніамінівна ЗАВІДУЮЧА КАФЕДРОЮ НЕВРОЛОГІЇ І НЕЙРОХІРУРГІЇ, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК
Потапов Юрій Олександрович КАНДИТАТ МЕДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ №1
Мельниченко Олексій Сергійович АССИСТЕНТ КАФЕДРИ НЕВРОЛОГІЇ І НЕЙРОХІРУРГІЇ
Хапченкова Дар’я Сергіївна АССИСТЕНТ КАФЕДРИ АНАТОМІЇ ЛЮДИНИ