МЫ В СОЦСЕТЯХ

Форма входа

ТОВ «Лікувально-діагностичний центр «Альянс», (м. Краматорськ, вул. Шеймана, 24). Лікарі-фахівці


ВЕДУТЬ ПРИЙОМ ЛІКАРІ-ФАХІВЦІ:




Абакумова
Вікторія Юріївна
Лікар – педіатр:
Консультації-каб. № 30
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 13.00 - 14.00
Чт. 13.00 - 14.00
Пт. 08.00 - 10.00

Алексієнко
Ірина Вікторівна
Лікар з функціональної діагностики (діти, дорослі):
УЗД серця, судин, суглобів, очного яблука, шийного та поперекового відділів хребта;ЕКГ-каб. №№ 26, 28
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 08.20 - 18.00
Вт. 08.00 - 16.00
Ср. 08.20 - 18.00
Чт. 08.00 - 16.00
Пт. 08.20 - 18.00

Асмолов
Олександр Васильович
Лікар - ортопед-травматолог :
Консультації-каб. № 36
Мануальна терапія-каб. № 36
Тракомп’ютер-каб. № 36
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 08.00 - 12.30
Вт. 08.00 - 14.30
Ср. 08.00 - 12.30
Чт. 08.00 - 14.30
Пт. 08.00 - 12.30
Сб. 08.00 - 12.00

Антоненко
Аліна Євгенівна
Лікар – отоларинголог (ЛОР):
Консультації-каб. № 35, 44
Графік прийому (за попереднім записом):
Сб. 09.00 - 12.00

Бакланов
Микола Сергійович
Лікар – хірург торакальний:
Консультації - каб. № 35
Графік прийому (за попереднім записом):
змінний

Бондаренко
Юлія Анатоліївна
Лікар – ендокринолог:
Консультації-каб. № 25
УЗД щитовидної залози-каб. № 25
Графік прийому (за попереднім записом):
Ср. 9.00 - 17.00
Пт. 9.00 - 17.00

Борисенко
Микола Володимирович
Лікар – уролог:
Консультації-каб. № 44
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 14.00 - 16.00
Чт. 14.00 - 16.00

Веселий
Сергій Володимирович
Лікар – уролог дитячий,
Лікар – хірург дитячий:

Консультації-каб. № 29
Графік прийому (за попереднім записом):
Сб. 10.00 - 15.00

Власенко
Ганна Вікторівна
Лікар – ендокринолог:
Консультації-каб. № 33
УЗД щитовидної залози–каб. № 43
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 14.00 - 16.00
Чт. 14.00 - 16.00

Гетьман
Світлана Миколаївна
Лікар – кардіолог:
Консультації-каб. № 33
Графік прийому (за попереднім записом):
Сб. 08.30 - 12.30

Горбатюк
Марина Миколаївна
Лікар – невропатолог:
Консультації-каб. № 29
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 16.00 - 19.00
Чт. 16.00 - 19.00

Єргулович
Ганна Анатоліївна
Лікар – ендокринолог:
Консультації-каб. № 25
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 15.00 - 19.00 Сб. 09.00 - 15.00

Книшенко
Олександр Миколайович
Лікар – уролог:
Консультації-каб. № 14
Графік прийому (за попереднім записом):
змінний

Коваленко
Андрій Віталійович
Лікар – дерматовенеролог:
Плазмоліфтінг
Графік прийому (за попереднім записом):
змінний

Козинська
Інна Анатоліївна
Лікар – терапевт,
Лікар – пульмонолог:

Консультації-каб. № 32
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 13.00 - 18.00
Чт. 13.00 - 18.00

Козинський
Олександр Володимирович
Лікар – нейрохірург:
Консультації-каб. № 34
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 09.00 - 17.00
Вт. 09.00 - 17.00

Костецька
Ольга Андріївна
Лікар загальної практики - сімейний лікар:
Консультації-каб. № 35
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 09.00 - 15.00
Вт. 09.00 - 15.00
Ср. 09.00 - 15.00
Чт. 09.00 - 15.00
Пт. 09.00 - 15.00
Сб. 09.00 - 15.00 (через суботу)

Кузьменко
Олександр Володимирович
Лікар з ультразвукової діагностики:
УЗД судин-каб. № 43
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 16.00 - 19.00
Пт. 16.00 - 19.00

Лебедєва
Ольга Василівна
Лікар – терапевт:
Консультації-каб. № 31
Графік прийому (за попереднім записом):
Ср. 08.30 -11.30

Маслов
Костянтин Володимирович
Лікар – алерголог:
Консультації-каб. № 44
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 16.00 - 18.00
Вт. 16.00 - 18.00
Ср. 16.00 - 18.00

Матвієнко
Ірина Анатоліївна
Лікар – невропатолог дитячий:
Консультації-каб. № 30
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 14.00 - 16.00
Чт. 14.00 - 16.00

Мініна
Галина Анатоліївна
Лікар – кардіолог:
Консультації-каб. № 34
Графік прийому (за попереднім записом):
Ср. 16.00 - 18.00
Сб. 09.00 - 13.00

Моісєєв
Костянтин Борисович
Лікар – хірург,
Лікар - ендоскопіст:

Консультації-каб. № 13
Ректроманоскопія, колоноскопія-каб. № 8
Графік прийому (за попереднім записом):
змінний

Муромцева
Олена Анатоліївна
Лікар – педіатр,
Лікар – гастроентеролог дитячий:

Консультації-каб. № 30
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 14.00 - 17.00
Ср. 14.00 - 17.00
Пт 14.00 - 17.00
Сб. 09.00 - 14.00

Наумова
Юлія Володимирівна
Лікар з ультразвукової діагностики:
УЗД судин шиї та голови - каб. № 43
Графік прийому (за попереднім записом):
Ср. 08.00 - 13.00
Пт. 08.00 - 13.00
Сб. 08.00 - 12.00

Новікова
Юлія Вікторівна
Лікар – ревматолог:
Консультації - каб. № 25
Плазмоліфтінг PRP суглобів, відділів хребта
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 08.30 - 18.00
Чт. 08.30 - 18.00

Папазова
Євгенія Іванівна
Лікар – рентгенолог:
Опис рентгенівських знімків-каб. № 7
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 12.00 - 16.00
Вт. 12.00 - 16.00
Ср. 12.00 - 16.00
Чт. 12.00 - 16.00
Пт. 12.00 - 16.00

Пашанін
Борис Ігорович
Лікар – дерматовенеролог:
Консультації, видалення радіохвильовим ножем-каб. № 30
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 08.30 - 13.00
Ср. 08.30 - 13.00
Пт. 08.30 - 13.00

Северин
Наталія Михайлівна
Лікар – невропатолог:
Консультації, блокади в БАТ-каб. № 32
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 08.30 - 12.30
Вт. 08.30 - 12.30
Ср. 08.30 - 12.30
Чт. 08.30 - 12.30
Пт. 08.30 - 12.30
Сб. 08.30 - 12.30

Селезньова
Софія Веніамінівна
Лікар – невропатолог:
Консультації-каб. № 29
Графік прийому (за попереднім записом):
змінний

Середа
Олександр Віталійович
Лікар – ортопед – травматолог дитячий:
Консультації-каб. № 14
Графік прийому (за попереднім записом):
Сб. 11.00 - 14.00

Слинько
Лариса Анатоліївна
Лікар – невропатолог:
Електроміографія-каб. № 34
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 13.00 - 15.00
Чт. 13.00 - 15.00

Супрун
Олександр Олександрович
Лікар – гастроентеролог,
Лікар – ендоскопіст:

Консультації-каб. № 13
ФГДС ,колоноскопія–каб. № 8
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 7.15 - 09.30
Вт. 7.15 - 09.30
Ср. 7.15 - 09.30
Чт. 7.15 - 09.30
Пт. 7.15 - 09.30

Тарабе
Наталія Іванівна
Лікар з ультразвукової діагностики:
УЗД серця, судин-каб. № 26
ЕКГ-каб. № 28
Графік прийому (за попереднім записом):
Ср. 15.00 - 18.00
Сб. 08.40 - 15.00

Тарасов
Максим Юрійович
Лікар – ортопед – травматолог:
Консультації-каб. № 14
Графік прийому (за попереднім записом):
змінний

Фатєєва
Наталія Ігорівна
Лікар з ультразвукової діагностики (діти, дорослі):
УЗД органів черевної порожнини, сечостатевої системи, щитовидної залози, молочних залоз, суглобів, м’яких тканин, лімфатичних вузлів (діти, дорослі); Нейросонограма-каб. № 26
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 08.00 - 15.00
Вт. 08.00 - 15.00
Ср. 08.00 - 15.00
Чт. 08.00 - 15.00
Пт. 08.00 - 15.00
Сб. 08.00 - 15.00 (через тиждень)

Хапченкова
Дар’я Сергіївна
Лікар – педіатр,
Лікар – кардіоревматолог дитячий:

Консультації-каб. № 30
Графік прийому (за попереднім записом):
змінний

Харламова
Ольга Павлівна
Лікар з ультразвукової діагностики (діти, дорослі):
УЗД органів черевної порожнини, сечостатевої системи, органів малого тазу, щитовидної залози, молочних залоз, лімфатичних вузлів Каб. №№ 28,33,43
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 08.00 - 16.00
Вт. 08.00 - 16.00
Ср. 08.00 - 16.00
Чт. 08.00 - 16.00
Пт. 08.00 - 16.00
Сб. 08.00 - 15.00 (через тиждень)

Чупахін
Андрій Миколайович
Лікар – отоларинголог (ЛОР, діти, дорослі):
Консультації-каб. № 35
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 15.30 - 18.00
Вт. 15.30 - 18.00
Ср. 15.30 - 18.00
Чт. 15.30 - 18.00
Пт. 15.30 - 18.00

Шевченко
Євген Олександрович
Лікар – акушер - гінеколог:
Консультації-каб. № 27
УЗД гінекології, молочних залоз, радіохвильова терапія шийки матки-каб. № 27
МСГ
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 15.00 - 18.00
Чт. 15.00 - 18.00
Сб. 08.00 - 12.00

Шейнкман
Тетяна Володимирівна
Лікар з ультразвукової діагностики:
УЗД серця-каб. № 43
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 13.00 - 16.00
Вт. 13.00 - 15.30
Ср. 13.00 - 15.30
Чт. 13.00 - 15.30
Пт. 13.00 - 15.30

Шистка
Олександра Вікторівна
Лікар – офтальмолог:
Консультації-каб. № 36
Графік прийому (за попереднім записом):
Ср. 13.00 - 15.00

Щербак
Станіслав Вікторович
Лікар – невропатолог:
Консультації-каб. № 36
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 16.00 - 18.00
Ср. 16.00 - 18.00
Пт. 16.00 - 18.00


ФАХІВЦІ ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ М. ГОРЬКОГО


Селезньова Софія Веніамінівна ЗАВІДУЮЧА КАФЕДРОЮ НЕВРОЛОГІЇ І НЕЙРОХІРУРГІЇ, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК
Козинський Олександр Володимирович ДОЦЕНТ КАФЕДРИ НЕВРОЛОГІЇ І НЕЙРОХІРУРГІЇ, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК, ЛІКАР-НЕЙРОХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
Веселий Сергій Володимирович ПРОФЕСОР КАФЕДРИ ДИТЯЧОЇ ХІРУРГІЇ, ДОКТОР МЕДИЧНИХ НАУК
Супрун Олександр Олександрович АССИСТЕНТ КАФЕДРИ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК, ЛІКАР-ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ
Козинська Інна Анатоліївна АССИСТЕНТ КАФЕДРИ ВНУТРІШНІХ ХВОРОБ, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК, ЛІКАР-ТЕРАПЕВТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
Хапченкова Дар’я Сергіївна АССИСТЕНТ КАФЕДРИ АНАТОМІЇ ЛЮДИНИ
Шевченко Євген Олександрович АССИСТЕНТ КАФЕДРИ АКУШЕРСТВА І ГІНЕКОЛОГІЇ