МЫ В СОЦСЕТЯХ

Форма входа

ТОВ «Лікувально - діагностичний центр», (м. Краматорськ, вул. Я. Мудрого, 63). Лікарі-фахівці


ВЕДУТЬ ПРИЙОМ ЛІКАРІ-ФАХІВЦІ:




Бойко
Лілія Вікторівна
Лікар – акушер - гінеколог:
Консультації, - каб. № 3
УЗД гінекологія, молочних залоз , вагітних (ранні, пізні терміни), фолікулометрія ,–каб. № 2
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 15.30 - 17.00
Чт. 15.30 - 17.00

Коваленко
Андрій Віталійович
Лікар – дерматовенеролог:

Консультації, видалення радіохвильовим ножем, дерматоскопія-каб. № 5
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 08.00 - 11.00
Вт. 08.00 - 11.00
Ср. 08.00 - 11.00
Чт. 08.00 - 11.00
Пт. 08.00 - 11.00
Сб. 08.00 - 10.00

Лебедєва
Ольга Василівна
Лікар – терапевт:
Консультації-каб. № 5
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 15.30 - 17.00
Чт. 15.30 - 17.00

Лисицька
Ірина Андріївна
Лікар – терапевт:
Консультації-каб. № 5
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 11.30 - 17.00
Чт. 08.00 - 11.00

Михайличенко
Тетяна Євгенівна
Лікар - ендокринолог:
Консультації-каб. № 3
Графік прийому (за попереднім записом):
змінний

Мілушова
Алла Миколаївна
Лікар з ультразвукової діагностики:
УЗД гінекологія, вагітність (ранні, пізні терміни)-каб. № 1
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 15.30 - 18.00
Чт. 15.30 - 18.00

Мороз
Валентина Семенівна
Лікар – акушер - гінеколог:

Консультації,-каб. № 3
Графік прийому (за попереднім записом):
Ср. 16.00 - 18.00
Пт. 15.30 - 18.00

Парєєва
Ольга Анатоліївна
Лікар – акушер - гінеколог:
Консультації , радіохвильова терапія шийки матки, кольпоскопія - каб. № 3
УЗД гінекологія, вагітність (ранні, пізні терміни), молочних залоз - каб. № 2
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 14.00 - 17.00
Ср. 14.00 - 17.00

Помазан
Наталія Євгенівна
Лікар - ендокринолог:
Консультації-каб. № 1
Графік прийому (за попереднім записом):
Вт. 11.00 - 12.00

Сакали
Рита Василівна
Лікар – терапевт,
Лікар загальної практики - сімейний лікар:

Консультації-каб. № 1
Графік прийому (за попереднім записом):
змінний

Селіверстов
Олександр Євгенович
Лікар – акушер - гінеколог:
Консультації-каб. № 3
Кольпоскопія, ексцизія, радіохвильова терапія шийки матки;
УЗД гінекологія, фолікулометрія, вагітних (ранні, пізні терміни), органів мошонки, ТРУЗД–каб. № 2
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 07.00 - 15.00
Вт. 07.00 - 15.00
Ср. 07.00 - 15.00
Чт. 07.00 - 15.00
Пт. 07.00 - 15.00
Сб. 07.00 - 15.00

Тарасевич
Інна Олександрівна
Лікар – акушер - гінеколог:
Консультації-каб. № 3
УЗД гінекологія, фолікулометрія, вагітних (ранні, пізні терміни)-каб. № 2
Графік прийому (за попереднім записом):
Пт. 14.00 - 18.00

Тарасевич
Олександр Михайлович
Лікар – ендоскопіст,
Лікар з ультразвукової діагностики:

ФГДС - каб. № 1
УЗД органів черевної порожнини, нирок, сечового міхура, передміхурової залози-каб. № 1
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 07.00 - 12.00
Вт. 07.00 - 12.00
Ср. 07.00 - 12.00
Чт. 07.00 - 12.00
Пт. 07.00 - 12.00
Сб. 07.00 - 12.00