г. Славянск, Короленко, 5 Лікувально-діагностичний центр. На сьогодні пацієнтам пропонується найповніший спектр консультацій та обстежень у нашому регіоні.
На базі поліклінічних відділень у Краматорську та Слов'янську зібрані найкращі фахівці з найрізноманітніших областей медицини. Вони консультують пацієнтів, здійснюють ретельний огляд, досконально вивчають медичну документацію, знаходячи індивідуальний підхід до кожної людини.
У наших центрах приймають лікарі наступних спеціальностей: акушер-гінеколог, уролог, кардіолог, невропатолог, ендокринолог, гастроентеролог, терапевт, ревматолог, хірург, отоларинголог, офтальмолог, дерматовенеролог, нейрохірург, ортопед-травматолог, алерголог, лікар з ультразвукової діагностики, функціональної діагностики, ендоскопіст, рентгенолог, пульмонолог, торакальний хірург.
Широко представлені також фахівці, як лікують найменших пацієнтів: педіатри, дитячі кардіоревматолог, гастроентеролог, хірург, уролог, отоларинголог, невропатолог, ортопед-травматолог.

У відділеннях Лікувально-діагностичного центру Краматорська і Слов'янська приймають і консультують лікарі-фахівці Донецького Національного медичного університету.
Важливим аспектом роботи Лікувально-діагностичного центру є найсучасніші методи діагностики захворювань:

лабораторія ЛДЦ споряджена обладнанням німецької фірми SIEMENS, у роботі використовуються тільки оригінальні імпортні реактиви, що забезпечує найвищу якість усіх здійснюваних досліджень. Спектр аналізів, які проводяться лабораторією Лікувально-діагностичного центру, включає гормональну, онкологічну, інфекційну і паразитарну панелі, ПЛР дослідження, біохімічні та клінічні аналізи, дослідження системи гемостазу. Для зручності пацієнтів відкрита розгалужена мережа пунктів забору аналізів.
До того ж у складі ЛДЦ функціонують ЦЕНТР МАГНІТНО-РЕЗОНАНСНОЇ ТОМОГРАФІЇ, дослідження в якому проводяться на двох сучасних магнітно-резонансних томографах MAGNETOM Sempra 1.5 t і HITACHI відкритого типу, а також два ЦЕНТРИ КОМП'ЮТЕРНОЇ ТОМОГРАФІЇ (Краматорськ і Костянтинівка), оснащені спіральними мультидетекторними комп'ютерними томографами фірм TOSHIBA і SIEMENS.
Особлива увага приділяється ультразвуковим методам обстеження як найпоширенішому методу діагностики. Всі обстеження проводяться на обладнанні провідних виробників ALOKA, TOSHIBA та GENERAL ELECTRIC, PHILIPS.
Ендоскопія: колоноскопія і фіброгастроскопія. Дослідження проводяться на обладнанні FUJINON і PENTAX.
Лікарі регулярно підвищують рівень своїх професійних навичок на базі провідних клінік України.

За останнім словом техніки обладнані й рентгенологічні кабінети, і кабінет мамографії.
МИ ПОЧИНАЄМО З ПРАВИЛЬНОГО ДІАГНОЗУ!