Аналізи

Спектр досліджень, які проводяться лабораторією Лікувально-діагностичного центру досить широкий. Найголовніше для пацієнта - точно знати, який аналіз і з якою метою необхідно здати і до якого лікаря звернутися в разі відхилення показника від нормального значення.

Зупинімося детальніше на основних лабораторних аналізах

Біохімічний аналіз крові

Біохімічний аналіз крові дозволяє оцінити обмін речовин і роботу внутрішніх органів.

Дозволяє оцінити обмін речовин і роботу внутрішніх органів.

Біохімічний аналіз крові - лабораторний метод дослідження, який використовується у всіх сферах медицини (терапії, гастроентерології, ревматології тощо) І показує функціональний стан різних органів і систем. Забір для біохімічного аналізу крові здійснюється з вени, натщесерце. До дослідження не потрібно їсти, пити та приймати лікарські препарати. В особливих випадках, наприклад, за необхідності вживання ліків рано вранці, слід проконсультуватися з вашим лікарем. 

Детальніше:Біохімічний аналіз крові

Показники водно-сольового обміну

Показники водно-сольового обміну

Аналіз крові показує тісний взаємозв'язок обміну води та мінеральних солей в організмі. Важливі показники біохімічного аналізу крові - вміст калію, натрію і хлору. Поговорімо про ці елементи та їх значення докладніше.

 

Детальніше:Показники водно-сольового обміну

Загальний аналіз сечі

Загальний аналіз сечі

ЗАГАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ СЕЧІ

Кількість. Зазвичай кількість виділеної сечі оцінюється за 24 години (добовий діурез). За нормою у людини виділяється 1200-1500 мл сечі. Збільшення діурезу (поліурія) може бути наслідком водного навантаження, а може бути симптомом цукрового і нецукрового діабету.

Детальніше:Загальний аналіз сечі

Ревмопроби

Ревмопроби - це дослідження крові, що показує ступінь і поширеність автоімунної реакції, запального процесу, який вражає суглоби, тканини та внутрішні органи організму.

РЕВМОПРОБИ - ЩО ЦЕ ТАКЕ?

На нас чатують хвороби на кожному кроці, адже ми навіть уявити не можемо, скільки навколо бактерій і вірусів. Іноді буває так, що звичайна вірусна інфекція може призвести до складних відхилень в організмі. Ревматизм, ревматоїдний артрит, артроз та інші патологічні процеси в нашому організмі можуть розвиватися з роками, а іноді виникають несподівано. Щоб підтвердити або спростувати ці неприємні діагнози, фахівці призначають різні аналізи.

Детальніше:Ревмопроби