Дитячий гастроентеролог

Дитячий гастроентеролог

Порушення травлення може виникати в будь-якому віці. Діти менше захищені від захворювань шлунково-кишкового тракту, ніж дорослі. Незбалансоване харчування та індивідуальна схильність є факторами підвищеного ризику. Якщо ви помітили, що у дитини знижений апетит, періодичні болі в животі, нестійкі випорожнення, нудота, не затягуйте з візитом до дитячого гастроентеролога.

Детальніше:Дитячий гастроентеролог

Дитячий уролог

Дитячий уролог займається вадами й аномаліями розвитку сечостатевої системи у хлопчиків і дівчаток, лікуванням її дисфункції

ХТО ТАКИЙ ДИТЯЧИЙ УРОЛОГ?

Займається вадами й аномаліями розвитку сечостатевої системи у хлопчиків і дівчаток, лікуванням її дисфункції (наприклад, проблеми нетримання).

ЯКИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ ЗАЙМАЄТЬСЯ ДИТЯЧИЙ УРОЛОГ?

У списку хвороб, з якими урологам доводиться стикатися, найчастіше близько 45 найменувань: від водянки та грижі у новонароджених до інфекцій, що передаються статевим шляхом, у підлітків.

Детальніше:Дитячий уролог

Дитячий ендокринолог

Дитячий ендокринолог займається проблемами ендокринної системи дітей з урахуванням вікових особливостей.

ХТО ТАКИЙ ДИТЯЧИЙ ЕНДОКРИНОЛОГ?

Фахівець, який займається проблемами ендокринної системи дітей з урахуванням вікових особливостей.

ЯКИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ ЗАЙМАЄТЬСЯ ДИТЯЧИЙ ЕНДОКРИНОЛОГ?

Багато батьків у різні періоди життя дитини, особливо, коли вона вже йде до школи, стикаються з незрозумілою втомлюваністю, різкою зміною настрою, дратівливістю раніше врівноваженої дитини, несподівано поганою успішністю в школі тощо.

Детальніше:Дитячий ендокринолог

Дитячий кардіоревматолог

Дитячий кардіоревматолог - фахівець із захворювань серця.

ХТО ТАКИЙ ДИТЯЧИЙ КАРДІОРЕВМАТОЛОГ?

Це фахівець із захворювань серця.

Раніше дитяча кардіологія займалася лише вродженими вадами серця, адже без сучасних засобів діагностики було неможливо визначити інші порушення в роботі серця.

Детальніше:Дитячий кардіоревматолог