Гастроентеролог

Гастроентеролог спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту

Неправильний спосіб життя, погане та незбалансоване харчування, стреси, постійна зайнятість і звичка «перекушувати на ходу» - все це негативно позначається на стані здоров'я і насамперед на органах травлення.

Якщо останнім часом вас дедалі частіше турбують болі у шлунку, печія, відрижка, нестійкі та нерегулярні випорожнення, гіркота і неприємний запах у роті, нудота та газоутворення - вам необхідна консультація гастроентеролога.

Гастроентеролог спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту. Наша травна система – одна з найбільш уразливих і незахищених. Розладами, які в ній виникають, часто легковажать. А тим часом вони можуть бути провісниками серйозніших захворювань, таких як: жовтяниця, гепатити, цироз печінки, захворювання жовчного міхура та жовчних проток, виразковий коліт тощо.

У жодному разі не варто ігнорувати консультацію гастроентеролога. Адже вчасно проведена профілактика і правильно поставлений діагноз допоможуть швидкому і безболісному розв'язанню проблеми.

Гастроентеролог починає обстеження пацієнта з усного опитування: що турбує, які симптоми, чи є хронічні захворювання. Для більш точної діагностики застосовується УЗД, рентгенологічні дослідження, фіброгастродуоденоскопія, гастроскопія, а також різні аналізи.

Не треба нехтувати профілактикою і регулярними обстеженнями, адже що раніше гастроентеролог поставить діагноз, то ефективнішим буде лікування!