Псоролампа

Псоролампа

Здавна відомо, що при деяких дерматологічних захворюваннях відзначається тенденція до поліпшення в літній час і погіршення взимку. Причиною цілющого впливу сонця є ультрафіолет, який становить частину спектру сонячного випромінювання, що досягає поверхні землі разом з видимим світлом та інфрачервоним випромінюванням.

Детальніше:Псоролампа

Небулайзер

Небулайзер

Небулайзер (від лат. nebula - туман, хмара) - пристрій для проведення інгаляції, що використовує надмале дисперсне розпилення лікарської речовини. Застосовується при лікуванні муковісцидозу, бронхіальної астми та інших респіраторних захворювань. 

Детальніше:Небулайзер

Прилад DERMALIGHT 80 UVB

Прилад DERMALIGHT 80 UVB

Виробництво: компанія Dr. K. Hönle Medizintechnik GmbH, Німеччина

Прилад Dermalight 80 спеціально розроблений для лікування захворювань шкіри таких, як:

  • псоріаз;
  • вітиліго;

Детальніше:Прилад DERMALIGHT 80 UVB 

Опромінювач ртутно-кварцовий УГН-01М

Опромінювач ртутно-кварцовий УГН-01М

 

Опромінювач ртутно-кварцовий стаціонарний УГН-01М призначений для опромінення верхніх дихальних шляхів (порожнин носа, носоглотки, мигдалин) і порожнини вуха одночасно чотирьом пацієнтам в фізіотерапевтичних кабінетах лікувальних установ.Електрофорез

Електрофорез (іонофорез, іонтофорез) є найпоширенішою в фізіотерапії формою гальванізації.

Постійний (гальванічний) струм викликає подразнення рецепторів шкіри, що спричиняє низку загальних і місцевих реакцій організму: поліпшення кровообігу і лімфообігу, гальванізація стимулює обмін у тканинах, відновлювальні процеси, має болезаспокійливу дію.

Електрофорез (іонофорез, іонтофорез) є найпоширенішою в фізіотерапії формою гальванізації.

Детальніше:Електрофорез

ЛВТ-терапія

ЛВТ-терапія - лікування локальним від'ємним тиском.

ЛВТ-терапія - лікування локальним від'ємним тиском. 
Високоефективний, безболісний метод лікування еректильної дисфункції, який гарантовано відновлює або покращує потенцію.

Суть методу в тому, що статевий член, поміщений у спеціальну барокамеру, де знаходиться під впливом тиску, який значно менший за атмосферний (на 150-300 мм рт. ст.). Зниження атмосферного тиску в барокамері (колбі) викликає прилив крові до статевого члена, внаслідок чого виникає ерекція.

Детальніше:ЛВТ-терапія

Апарат для міостимуляції АЕСТ 01-8

Апарат для міостимуляції АЕСТ 01-8

Апарат для електростимуляції (8-ми канальний) «АЕСТ-01 (08)» призначений для виконання міостимуляції м'язів із профілактичною або лікувальною метою.
Під впливом імпульсного електричного струму відбувається примусове скорочення м'язів, яке веде до зміцнення або формування м'язового каркаса, додаткового спалювання жирів, що призводить до поліпшення тонусу м'язів і зменшення обсягів тіла.

Детальніше:Апарат для міостимуляції АЕСТ 01-8

Карбокситерапія

Карбокситерапія (Carboxy-терапія) — запатентована методика, суть якої полягає в підшкірному введенні медичного, стерильного вуглекислого газу.

Карбокситерапія (Carboxy-терапія) — запатентована методика, суть якої полягає в підшкірному введенні медичного, стерильного вуглекислого газу.

Детальніше:Карбокситерапія