ЛВТ-терапія - лікування локальним від'ємним тиском.

ЛВТ-терапія - лікування локальним від'ємним тиском. 
Високоефективний, безболісний метод лікування еректильної дисфункції, який гарантовано відновлює або покращує потенцію.

Суть методу в тому, що статевий член, поміщений у спеціальну барокамеру, де знаходиться під впливом тиску, який значно менший за атмосферний (на 150-300 мм рт. ст.). Зниження атмосферного тиску в барокамері (колбі) викликає прилив крові до статевого члена, внаслідок чого виникає ерекція.

Через різницю тисків і посилений притік насиченої киснем крові, в органі розкривається і наповнюється кров'ю переважна більшість капілярів, які раніше не функціонували. До того ж позитивні ефекти ЛВТ-терапії пов'язані з потужним впливом на периферичний крово- і лімфообіг. Одночасно подразнюються нервові рецептори шкіри та судини статевого члена, імпульси надходять у спинний і головний мозок, викликаючи відповідну перебудову діяльності спинномозкових центрів ерекції й еякуляції, а також відповідну реакцію центральної нервової системи. Позитивні ефекти закріплюються і реалізуються у звичайному статевому житті.

Мета процедури – відновити кровообіг у статевому члені, рефлекторно стимулювати спинномозкові центри, що координують ерекційну складову статевого акту, тобто проводиться комплексне лікування найбільш важливих ланок, що призвели до еректильної дисфункції. 

Методика лікування: у положенні пацієнта стоячи або сидячи на стільці статевий член поміщається у спеціальну прозору колбу (мошонка і яєчка залишаються назовні), яка через гумову трубку з'єднується з приладом. Конструктивно апарат для ЛВТ-терапії складається з малогабаритного пневмокомпресора, плексигласу циліндричної барокамери діаметром 50 мм та висотою 250 мм і манометра. Під час здійснення процедури на екрані монітора фільм відповідного сюжету, що істотно підсилює позитивний результат ЛОД-терапії. Апарат включаться в електричну мережу, відбувається розрядження повітря в колбі. Локальне зниження атмосферного тиску в колбі викликає інтенсивний приплив крові до кавернозних тіл, завдяки чому виникає ерекція. У ерегованому стані член знаходиться 1-2 хв, після чого тиск поступово підвищується до вихідного. Після 1-2 хв відпочинку експозиція повторюється. Протягом 10 -15 хв статевий член неодноразово переходить в ерегований стан, процес повністю візуально контролюється пацієнтом. Процедура проводиться у спеціально обладнаному приміщенні без присутності персоналу. Колби індивідуальні для кожного пацієнта.

Показання – всі типи порушення потенції, хронічний простатит. Найбільше метод показаний при різних порушеннях судинної складової ерекції. 

Протипоказання – гострі запальні захворювання статевих органів (баланопостит), фімоз, грижі, водянки яєчок, варикозне розширення вен сім'яного канатика. Гострі гарячкові захворювання, пухлини, різко виражений склероз судин головного мозку, захворювання серця у стадії декомпенсації.

Курс процедур. Залежно від ступеня порушення потенції на курс призначається 10-15 сеансів. Сеанси проводяться з перервами в 1-2 дні. Курс ЛВТ-терапії призводить до швидкого, чіткого та сталого результату, відновлюється віра у свої можливості, відбувається стійка сексуальна реабілітація.