Дерматовенерологія

Сучасне життя вимагає від кожної людини особливої уваги до власного здоров'я. На щастя, рецидивів і ускладнень хвороб сьогодні цілком можливо уникнути, довірившись досвідченим лікарям. Саме такі фахівці приймають у нашому центрі, де діагностувати та лікувати їм допомагає високоточне обладнання, ефективні препарати. Все це загалом дозволяє до мінімуму скоротити випадки рецидивів або ускладнень.

Тільки індивідуальний підхід до кожного пацієнта - таке правило медичного центру «ЛДЦ». Перш ніж почнеться лікування, проводиться ретельна діагностика, на підставі якої плануються методи лікування, обираються препарати, які дадуть гарантований сталий результат.

У центрі «ЛДЦ» можна анонімно пройти обстеження, здати аналізи на наявність інфекцій, що провокують ЗПСШ (сифіліс, гонорею, трихомоніаз, генітальний герпес, хламідії). Як то кажуть: «Попереджений, а отже, озброєний»! Використовуйте свій шанс пройти обстеження і бути впевненим у власному здоров'ї та безпеці для партнера. Ми зі свого боку гарантуємо повне лікування хламідіозу, трихомоніазу, уреаплазмозу, мікоплазмозу та багатьох інших серйозних інфекцій.

Одним з основних профілів діяльності нашого центру є діагностика та лікування дерматовенерологічних захворювань.

Сьогодні ми можемо запропонувати повний комплекс послуг з діагностики та лікування:

 • Захворювань, що передаються статевим шляхом (гонорея, герпес, токсоплазмоз, демодекс і багатьох інших) на будь-яких стадіях. Завдяки застосуванню сучасних ефективних препаратів і методів лікування наші дерматологи домагаються чудових результатів у кожному конкретному випадку.
 • Шкірних захворювань (псоріаз, короста, герпес, екзема, дерматит та інші хвороби). Не кожен дерматолог візьметься за лікування алергічних дерматитів, грибкових хвороб нігтів і шкіри. Своєю чергою, наші фахівці, використовуючи високоточне діагностичне обладнання, перевірені препарати та методики, допомагають багатьом пацієнтам з цими нелегкими діагнозами.

На сьогодні в нашому медичному центрі приймають найдосвідченіші дерматологи.

Звертайтеся до нас у будь-який час зі шкірними проблемами, а також з підозрою на ЗПСШ. Анонімність, точність, надійність діагностики гарантується, лікарський огляд щодня здійснює кваліфікований дерматолог. Пацієнти, а також іногородні можуть отримати оперативну допомогу в самих екстрених і складних випадках.

Дерматологія і трихологія

Найбільшим органом людини є шкіра: її площа в середньому становить 1,6 м; маса 16-18% від маси всього тіла. Важливість цього органу важко переоцінити - поряд з виконанням дихальної, обмінної, екскреторної, терморегулювальної, рецепторної функцій, шкіра має захисні властивості та є частиною імунної системи. Крім того, стан шкіри грає не останню роль в естетичному сприйнятті людини, виступаючи показником її здоров'я, віку та способу життя. Беручи до уваги множинність функцій, а внаслідок цього, і широкий спектр проблем і захворювань шкіри, в клініці застосовуються методики, що поєднують у собі і терапію, і профілактику, і догляд.

Фахівці клініки проводять діагностику та комплексне лікування шкірних захворювань:

 • КРОПИВ'ЯНКА являє собою захворювання, яке характеризується появою на шкірі уртикарних висипань (пухирів), що супроводжуються вираженим свербінням.
 • ПІОДЕРМІЇ (гнійничкові захворювання шкіри) являють собою групу дерматозів, в основі яких лежить гнійне запалення шкіри та її придатків, а також підшкірної жирової клітковини.
 • АТОПІЧНИЙ ДЕРМАТИТ являє собою алергічне захворювання шкіри зі спадковою схильністю, що супроводжується свербінням і що характеризується хронічним перебігом. Локалізація і морфологічні особливості осередків ураження залежать від віку.
 • ЕКЗЕМА являє собою гостре, рідше хронічне захворювання, що характеризується появою поліморфної висипки, сильним свербінням і гострою запальною реакцією, зумовленими серозним запаленням шкіри.
 • ЧЕРВОНИЙ ПЛОСКИЙ ЛИШАЙ (ЧПЛ) являє собою хронічний запальний дерматоз, що характеризується появою плоских папульозних висипань, що супроводжуються сверблячкою.
 • МІКОЗИ – захворювання людини та тварин, що викликаються різними родами та видами патогенних і умовно-патогенних грибів.
 • ПСОРІАЗ – хронічний рецидивний дерматоз мультифакторіальної природи, що характеризується гіперпроліферацією і порушенням диференціювання епідермальних клітин..

Фахівці Лікувально-діагностичного центру проводять діагностику і видалення новоутворень шкіри.

Патологічні стани шкіри волосистої частини голови

Псоріаз волосистої частини голови.

Ураження голови може бути ізольованим або поєднуватися в інших областях тіла. Характерний інтенсивний свербіж. Бляшки покриті товстими лусочками, що важко відокремлюються. Можлива наявність «мокнучих» виразок і тріщин за вухами. Бляшки можуть бути безладно розкидані або можливе дифузне ураження волосистої частини голови. При псоріазі волосистої частини голови майже ніколи не буває алопеції.

Себорейний дерматит – вельми поширене хронічне захворювання шкіри, багатої на сальні залози (обличчя, волосиста частина голови, верхня частина тулуба). На нього страждає 2-5% населення земної кулі. При себореї відбувається підвищена продукція шкірного сала. Характерне почервоніння і лущення.

Виділяють:

 • Суху форму (проста лупа) - з маленькими, тонкими лусочками, без ознак почервоніння на шкірі волосистої частини голови;
 • Жирну форму – з жирними лусочками, які мають вигляд пергаменту, і кірками на червоному тлі. Вони досить щільно сидять на шкірі волосистої частини голови та волоссі, що спричиняє неохайний вигляд.

У лікувально-діагностичному центрі використовуються методи діагностики, лікування і профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ). Це хвороби, що передаються від однієї людини іншій статевим шляхом, включаючи оральний і анальний контакти. Наразі відомо понад 20 таких захворювань.

Основні захворювання (інфекції або хвороби), що передаються статевим шляхом (часто використовують позначення ЗПСШ):

 • сифіліс;
 • гонорея;
 • хламідіоз;
 • мікоплазмоз;
 • уреоплазма;
 • трихомоніаз;
 • генітальний герпес;
 • папіломавірусна інфекція;
 • лобковий педикульоз тощо.

Всі вони часто мають схожі симптоми, але різних збудників і проявляються лише через якийсь час після зараження. Іноді навіть фахівцям буває складно поставити діагноз, тому в більшості випадків, щоб призначити саме те лікування, яке потрібно, людині обов'язково потрібно здати аналізи в лабораторію і пройти спеціальне обстеження. Точний діагноз не можна поставити на основі одних лише симптомів ще й тому, що ці інфекції рідко зустрічаються окремо. Ми використовуємо сучасні методи діагностики.

Лікування ЗПСШ проводиться за допомогою комплексного підходу до пацієнта і використання широкого вибору фізіотерапевтичних процедур.