ПРИЙМАЮТЬ ЛІКАРІ-ФАХІВЦІ:



 


Антоненко
Євген Вікторович
Лікар-терапевт;
Лікар-кардіолог:

Консультації, ЕКГ, ФЗД - каб. № 30
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 08.00 - 15.00
Вт. 10.00 - 15.00
Ср. 08.00 - 15.00
Чт. 10.00 - 15.00
Пт. 08.00 - 15.00
Сб. 07.00 - 12.30 (через суботу)

Батрак
Анатолій Іванович
Лікар-ендокринолог:
Консультації - каб. № 16
УЗД щитоподібної залози, підщелепної слинної залози, молочних залоз, лімфатичних вузлів, судин шиї та голови, венозного кровообігу нижніх кінцівок, артеріального кровообігу нижніх кінцівок, органів черевної порожнини, нирок, м’яких тканин, ТАПБ щитоподібної залози – каб. № 16
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 08.15 - 15.00
Вт. 07.15 - 15.00
Ср. 08.15 - 15.00
Чт. 08.15 - 15.00
Пт. 08.15 - 15.00
Сб. 09.00 - 12.00 (через суботу)

Бєліченко
Лілія В’ячеславівна
Лікар-невролог дитячий:
Консультації - каб. № 22
Графік приймання (за попереднім записом):
Сб. 09.00 - 12.00
Нд. 09.00 - 12.00

Бойко
Лілія Вікторівна
Лікар-акушер-гінеколог:
Консультації - каб. № 27
УЗД гінекології, вагітних (ранні терміни), фолікулометрія – каб. № 27
Графік приймання (за попереднім записом):
Сб. 07.00 - 11.00

Вакуленко
Наталія Іванівна
Лікар-акушер-гінеколог:
Консультації - каб. № 27
УЗД гінекології, фолікулометрія, вагітність (ранні, пізні терміни), радіохвильова терапія шийки матки – каб. № 27
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 08.00 - 12.30
Вт. 13.00 - 16.30
Ср. 07.00 - 12.30
Чт. 13.00 - 16.30
Пт. 08.00 - 12.30

Гаращенко
Олексій Володимирович
Лікар-ендоскопіст:
Консультації - каб. № 8
УЗД органів черевної порожнини, нирок, простати, органів мошонки, сечового міхура - каб. № 8
ФГДС, колоноскопія – каб. № 19
Електрокоагуляція поліпів стравоходу, шлунку, товстої кишки.
Електроексцизія поліпу зовнішнього отвору уретри.
Обрізання, розсічення, пластика крайньої плоті.
Графік прийому (за попереднім записом):
Пн. 07.40 – 12.30
Вт. 08.00 – 12.30
Ср. 08.00 – 12.30
Чт. 08.00 – 12.30
Пт. 08.00 – 12.30
Сб. 08.00 – 12.00 (через суботу)

Головін
Андрій Вікторович
Лікар-терапевт,
Лікар-пульмонолог:

Консультації, ЕКГ - каб. № 15
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 08.00 - 15.00
Вт. 07.00 - 15.00
Ср. 08.00 - 15.00
Чт. 08.00 - 15.00
Пт. 08.00 - 15.00
Сб. 07.00 - 12.30 (через суботу)

Головіна
Олена Миколаївна
Лікар-отоларинголог (ЛОР) діти, дорослі:
Консультації - каб. № 21
Промивання носа, мигдалин, вух
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 13.30 - 15.30
Вт. 13.30 - 15.30
Ср. 13.30 - 15.30
Чт. 13.30 - 15.30
Пт. 13.30 - 15.30
Сб. 09.00 - 12.00

Губарь
Інна Петрівна
Лікар-офтальмолог:
Консультації - каб. № 25
Графік приймання (за попереднім записом):
Вт. 14.00 – 16.00
Чт. 14.00 - 16.00
Сб. 09.00 - 12.00

Жук
Тетяна Олексіївна
Лікар-невропатолог:
Консультації - каб. № 20
Графік приймання (за попереднім записом):
Сб. 08.00 - 12.00

Іванніков
Костянтин Петрович
Лікар
Консультації - каб. № 3
УЗД лімфатичних вузлів, м’яких тканин, молочних залоз, щитоподібної залози, суглобів, органів черевної порожнини, нирок - каб. № 3
Графік приймання (за попереднім записом):
Вт. 15.00 - 16.30
Чт. 15.00 - 16.30
Нд. 08.00 - 11.00

Калюжна
Тетяна Іванівна
Лікар-акушер-гінеколог:
Консультації, кольпоскопія, радіохвильова терапія шийки матки - каб. № 26
Графік приймання (за попереднім записом):
Вт. 08.00 - 14.00
Ср. 08.00 - 14.00
Чт. 07.00 - 14.00
Пт. 10.00 - 16.00

Коваленко
Андрій Віталійович
Лікар-дерматовенеролог:
Консультації, видалення радіохвильовим ножем, дерматоскопія - каб. № 29
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 12.00 - 16.00
Ср. 13.00 - 16.00
Пт. 13.00 - 16.00

Кущ
Сергій Олександрович
Лікар-хірург:
Консультації - каб. № 19
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 15.30 - 17.00 Чт. 15.30 - 17.00

Медвідь
Олександр Борисович
Лікар-невролог

Мельниченко
Олексій Сергійович
Лікар-невропатолог:
Консультації - каб. № 20
Графік приймання (за попереднім записом):
Чт. 08.00 - 11.00

Мирна
Алла Григорівна
Лікар-рентгенолог:
Опис рентгенівських знімків - каб. № 3
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 14.00 - 16.00
Вт. 14.00 - 16.00
Ср. 14.00 - 16.00
Чт. 14.00 - 16.00
Пт. 14.00 - 16.00
Сб. 10.00 - 12.00

Моргунова
Олена Степанівна
Лікар-ендокринолог:
Консультації - каб. № 8
УЗД щитоподібної залози, молочних залоз
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 14.30 - 17.00
Ср. 14.30 - 17.00
Пт. 14.30 - 17.00
Сб. 09.00 - 13.00 (через суботу)

Новікова
Юлія Вікторівна
Лікар-ревматолог:
Консультації - каб. № 22
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 09.00 -12.30

Петров
Павло Миколайович
Лікар-ортопед-травматолог (діти, дорослі):
Консультації - каб. № 22
Графік приймання (за попереднім записом):
Вт. 14.00 - 17.00
Ср. 14.00 - 17.00
Чт. 14.00 - 17.00
Пт. 14.00 - 17.00

Порохняк
Олександр Анатолійович
Лікар-ендоскопіст:
ФГДС, колоноскопія - каб. № 19
Графік приймання (за попереднім записом):
змінний

Потапов
Юрій Олексійович
Лікар-ревматолог:
Консультації - каб. № 22
Графік приймання (за попереднім записом):
змінний

Рослік
Валентина Семенівна
Лікар-терапевт:
Консультації - каб. № 25
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 08.00 - 10.30
Вт. 08.00 - 10.30
Ср. 08.00 - 10.30
Чт. 08.00 - 10.30
Пт. 08.00 - 10.30
Сб. 08.00 - 10.30

Рускова
Ірина Дмитрівна
Лікар-акушер-гінеколог:
Консультації, кольпоскопія, радіохвильова терапія шийки матки - каб. № 27
УЗД гінекологія, фолікулометрія, вагітність (ранні терміни) - каб. № 27
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 13.00 - 16.30
Вт. 08.30 - 12.30
Ср. 13.00 - 16.30
Чт. 08.30 - 12.30
Пт. 13.00 - 16.30
Нд. 08.30 - 11.30

Сафронова
Світлана Петрівна
Лікар-невропатолог:
Консультації, паравертебральні блокади - каб. № 20
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 09.00 - 12.00
Ср. 09.00 - 12.00
Пт. 09.00 - 11.00

Сідак
Олена В'ячеславівна
Лікар з ультразвукової діагностики:
УЗД серця, органів черевної порожнини, сечостатевої системи, венозного кровообігу нижніх кінцівок, артеріального кровообігу нижніх кінцівок, молочних залоз, щитоподібної залози, підщелепної слинної залози, м’яких тканин, лімфатичних вузлів, суглобів,- каб. № 7
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 08.00 - 15.00
Вт. 08.00 - 15.00
Ср. 08.00 - 15.00
Чт. 08.00 - 15.00
Пт. 07.00 - 15.00
Сб. 08.00 - 12.30 (через суботу)

Селезньова
Софія Веніамінівна
Лікар-невропатолог:
Консультації - каб. № 20
Графік приймання (за попереднім записом):
змінний

Стоянова
Катерина Володимирівна
Лікар-невропатолог:
Консультації - каб. № 20
Графік приймання (за попереднім записом):
Вт. 12.00 - 14.00 Пт. 12.00 - 14.00

Тітова
Олена Анатоліївна
Лікар-гастроентеролог:
Консультації - каб. № 29
Графік приймання (за попереднім записом):
Сб. 08.20 - 13.00

Хапченкова
Дар’я Сергіївна
Лікар-педіатр,
Лікар-кардіоревматолог дитячий:

Консультації - каб. № 22
Графік приймання (за попереднім записом):
змінний

Абдалла
Ібрагім Мед’єн
Лікар-нейрохірург:
Консультації - каб. № 7,8
Графік приймання (за попереднім записом):
Сб. 10.00 - 12.00



ФАХІВЦІ ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ М. ГОРЬКОГО

 

Селезньова Софія Веніамінівна ЗАВІДУЮЧА КАФЕДРОЮ НЕВРОЛОГІЇ ТА НЕЙРОХІРУРГІЇ, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК
Потапов Юрій Олександрович КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ №1
Мельниченко Олексій Сергійович АСИСТЕНТ КАФЕДРИ НЕВРОЛОГІЇ ТА НЕЙРОХІРУРГІЇ
Хапченкова Дар’я Сергіївна АСИСТЕНТ КАФЕДРИ АНАТОМІЇ ЛЮДИНИ