ПРИЙМАЮТЬ ЛІКАРІ-ФАХІВЦІ:

 


Абакумова
Вікторія Юріївна
Лікар-педіатр:
Консультації - каб. № 30
Графік приймання (за попереднім записом):
Вт. 13.00 - 14.00
Чт. 13.00 - 14.00
Пт. 08.00 - 10.00

Алексієнко
Ірина Вікторівна
Лікар з функціональної діагностики (діти, дорослі):
УЗД серця, судин, суглобів, очного яблука, шийного та поперекового відділів хребта; ЕКГ-каб. №№ 26, 28
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 08.20 - 18.00
Вт. 08.00 - 16.00
Ср. 08.20 - 18.00
Чт. 08.00 - 16.00
Пт. 08.20 - 18.00

Асмолов
Олександр Васильович
Лікар-ортопед-травматолог:
Консультації - каб. № 36
Мануальна терапія - каб. № 36
ТРАкомп’ютер - каб. № 36
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 08.00 - 12.30
Вт. 08.00 - 14.30
Ср. 08.00 - 12.30
Чт. 08.00 - 14.30
Пт. 08.00 - 12.30
Сб. 08.00 - 12.00

Антоненко
Аліна Євгенівна
Лікар-отоларинголог (ЛОР):
Консультації - каб. № 35, 44
Графік приймання (за попереднім записом):
Сб. 09.00 - 12.00

Бакланов
Микола Сергійович
Лікар-хірург торакальний:
Консультації - каб. № 35
Графік приймання (за попереднім записом):
змінний

Бондаренко
Юлія Анатоліївна
Лікар-ендокринолог:
Консультації - каб. № 25
УЗД щитоподібної залози - каб. № 25
Графік приймання (за попереднім записом):
Ср. 9.00 - 17.00
Пт. 9.00 - 17.00

Борисенко
Микола Володимирович
Лікар-уролог:
Консультації - каб. № 44
Графік приймання (за попереднім записом):
Вт. 14.00 - 16.00
Чт. 14.00 - 16.00

Веселий
Сергій Володимирович
Лікар-уролог дитячий,
Лікар-хірург дитячий:

Консультації - каб. № 29
Графік приймання (за попереднім записом):
Сб. 10.00 - 15.00

Власенко
Ганна Вікторівна
Лікар-ендокринолог:
Консультації - каб. № 33
УЗД щитоподібної залози – каб. № 43
Графік приймання (за попереднім записом):
Вт. 14.00 - 16.00
Чт. 14.00 - 16.00

Гетьман
Світлана Миколаївна
Лікар-кардіолог:
Консультації - каб. № 33
Графік приймання (за попереднім записом):
Сб. 08.30 - 12.30

Горбатюк
Марина Миколаївна
Лікар-невропатолог:
Консультації - каб. № 29
Графік приймання (за попереднім записом):
Вт. 16.00 - 19.00
Чт. 16.00 - 19.00

Єргулович
Ганна Анатоліївна
Лікар-ендокринолог:
Консультації - каб. № 25
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 15.00 - 19.00 Сб. 09.00 - 15.00

Книшенко
Олександр Миколайович
Лікар-уролог:
Консультації - каб. № 14
Графік приймання (за попереднім записом):
змінний

Коваленко
Андрій Віталійович
Лікар-дерматовенеролог:
Плазмоліфтинг
Графік приймання (за попереднім записом):
змінний

Козинська
Інна Анатоліївна
Лікар-терапевт,
Лікар-пульмонолог:

Консультації - каб. № 32
Графік приймання (за попереднім записом):
Вт. 13.00 - 18.00
Чт. 13.00 - 18.00

Козинський
Олександр Володимирович
Лікар-нейрохірург:
Консультації - каб. № 34
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 09.00 - 17.00
Вт. 09.00 - 17.00

Костецька
Ольга Андріївна
Лікар загальної практики - сімейний лікар:
Консультації - каб. № 35
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 09.00 - 15.00
Вт. 09.00 - 15.00
Ср. 09.00 - 15.00
Чт. 09.00 - 15.00
Пт. 09.00 - 15.00
Сб. 09.00 - 15.00 (через суботу)

Кузьменко
Олександр Володимирович
Лікар з ультразвукової діагностики:
УЗД судин - каб. № 43
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 16.00 - 19.00
Пт. 16.00 - 19.00

Лебедєва
Ольга Василівна
Лікар-терапевт:
Консультації - каб. № 31
Графік приймання (за попереднім записом):
Ср. 08.30 -11.30

Маслов
Костянтин Володимирович
Лікар-алерголог:
Консультації - каб. № 44
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 16.00 - 18.00
Вт. 16.00 - 18.00
Ср. 16.00 - 18.00

Матвієнко
Ірина Анатоліївна
Лікар-невропатолог дитячий:
Консультації - каб. № 30
Графік приймання (за попереднім записом):
Вт. 14.00 - 16.00
Чт. 14.00 - 16.00

Мініна
Галина Анатоліївна
Лікар-кардіолог:
Консультації - каб. № 34
Графік приймання (за попереднім записом):
Ср. 16.00 - 18.00
Сб. 09.00 - 13.00

Муромцева
Олена Анатоліївна
Лікар-педіатр,
Лікар-гастроентеролог дитячий:

Консультації - каб. № 30
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 14.00 - 17.00
Ср. 14.00 - 17.00
Пт 14.00 - 17.00
Сб. 09.00 - 14.00

Наумова
Юлія Володимирівна
Лікар з ультразвукової діагностики:
УЗД судин шиї та голови - каб. № 43
Графік приймання (за попереднім записом):
Ср. 08.00 - 13.00
Пт. 08.00 - 13.00
Сб. 08.00 - 12.00

Новікова
Юлія Вікторівна
Лікар-ревматолог:
Консультації - каб. № 25
Плазмоліфтинг PRP суглобів, відділів хребта
Графік приймання (за попереднім записом):
Вт. 08.30 - 18.00
Чт. 08.30 - 18.00

Папазова
Євгенія Іванівна
Лікар-рентгенолог:
Опис рентгенівських знімків - каб. № 7
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 12.00 - 16.00
Вт. 12.00 - 16.00
Ср. 12.00 - 16.00
Чт. 12.00 - 16.00
Пт. 12.00 - 16.00

Северин
Наталія Михайлівна
Лікар-невропатолог:
Консультації, блокади в БАТ - каб. № 32
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 08.30 - 12.30
Вт. 08.30 - 12.30
Ср. 08.30 - 12.30
Чт. 08.30 - 12.30
Пт. 08.30 - 12.30
Сб. 08.30 - 12.30

Селезньова
Софія Веніамінівна
Лікар-невропатолог:
Консультації - каб. № 29
Графік приймання (за попереднім записом):
змінний

Середа
Олександр Віталійович
Лікар-ортопед-травматолог дитячий:
Консультації - каб. № 14
Графік приймання (за попереднім записом):
Сб. 11.00 - 14.00

Слинько
Лариса Анатоліївна
Лікар-невропатолог:
Електроміографія - каб. № 34
Графік приймання (за попереднім записом):
Вт. 13.00 - 15.00
Чт. 13.00 - 15.00

Супрун
Олександр Олександрович
Лікар-гастроентеролог,
Лікар-ендоскопіст:

Консультації - каб. № 13
ФГДС, колоноскопія – каб. № 8
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 7.15 - 09.30
Вт. 7.15 - 09.30
Ср. 7.15 - 09.30
Чт. 7.15 - 09.30
Пт. 7.15 - 09.30

Тарабе
Наталія Іванівна
Лікар з ультразвукової діагностики:
УЗД серця, судин - каб. № 26
ЕКГ - каб. № 28
Графік приймання (за попереднім записом):
Ср. 15.00 - 18.00
Сб. 08.40 - 15.00

Тарасов
Максим Юрійович
Лікар-ортопед-травматолог:
Консультації - каб. № 14
Графік приймання (за попереднім записом):
змінний

Фатєєва
Наталія Ігорівна
Лікар з ультразвукової діагностики (діти, дорослі):
УЗД органів черевної порожнини, сечостатевої системи, щитоподібної залози, молочних залоз, суглобів, м’яких тканин, лімфатичних вузлів (діти, дорослі); Нейросонограма - каб. № 26
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 08.00 - 15.00
Вт. 08.00 - 15.00
Ср. 08.00 - 15.00
Чт. 08.00 - 15.00
Пт. 08.00 - 15.00
Сб. 08.00 - 15.00 (через тиждень)

Хапченкова
Дар’я Сергіївна
Лікар-педіатр,
Лікар-кардіоревматолог дитячий:

Консультації - каб. № 30
Графік приймання (за попереднім записом):
змінний

Харламова
Ольга Павлівна
Лікар з ультразвукової діагностики (діти, дорослі):
УЗД органів черевної порожнини, сечостатевої системи, органів малого тазу, щитоподібної залози, молочних залоз, лімфатичних вузлів Каб. №№ 28,33,43
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 08.00 - 16.00
Вт. 08.00 - 16.00
Ср. 08.00 - 16.00
Чт. 08.00 - 16.00
Пт. 08.00 - 16.00
Сб. 08.00 - 15.00 (через тиждень)

Чупахін
Андрій Миколайович
Лікар-отоларинголог (ЛОР, діти, дорослі):
Консультації - каб. № 35
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 15.30 - 18.00
Вт. 15.30 - 18.00
Ср. 15.30 - 18.00
Чт. 15.30 - 18.00
Пт. 15.30 - 18.00

Шевченко
Євген Олександрович
Лікар-акушер-гінеколог:
Консультації - каб. № 27
УЗД гінекології, молочних залоз, радіохвильова терапія шийки матки - каб. № 27
МСГ
Графік приймання (за попереднім записом):
Вт. 15.00 - 18.00
Чт. 15.00 - 18.00
Сб. 08.00 - 12.00

Шейнкман
Тетяна Володимирівна
Лікар з ультразвукової діагностики:
УЗД серця - каб. № 43
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 13.00 - 16.00
Вт. 13.00 - 15.30
Ср. 13.00 - 15.30
Чт. 13.00 - 15.30
Пт. 13.00 - 15.30

Щербак
Станіслав Вікторович
Лікар-невропатолог:
Консультації - каб. № 36
Графік приймання (за попереднім записом):
Пн. 16.00 - 18.00
Ср. 16.00 - 18.00
Пт. 16.00 - 18.00



ФАХІВЦІ ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ М. ГОРЬКОГО

 

Селезньова Софія Веніамінівна ЗАВІДУЮЧА КАФЕДРОЮ НЕВРОЛОГІЇ ТА НЕЙРОХІРУРГІЇ, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК
Козинський Олександр Володимирович ДОЦЕНТ КАФЕДРИ НЕВРОЛОГІЇ ТА НЕЙРОХІРУРГІЇ, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК, ЛІКАР-НЕЙРОХІРУРГ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
Веселий Сергій Володимирович ПРОФЕСОР КАФЕДРИ ДИТЯЧОЇ ХІРУРГІЇ, ДОКТОР МЕДИЧНИХ НАУК
Супрун Олександр Олександрович АСИСТЕНТ КАФЕДРИ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК, ЛІКАР-ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ
Козинська Інна Анатоліївна АСИСТЕНТ КАФЕДРИ ВНУТРІШНІХ ХВОРОБ, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК, ЛІКАР-ТЕРАПЕВТ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
Хапченкова Дар’я Сергіївна АСИСТЕНТ КАФЕДРИ АНАТОМІЇ ЛЮДИНИ
Шевченко Євген Олександрович АСИСТЕНТ КАФЕДРИ АКУШЕРСТВА І ГІНЕКОЛОГІЇ