Про лабораторію

Історія медичної лабораторії ТОВ «Лікувально-діагностичний центр» бере свій початок 2005 року. У Слов'янську відкривається медична лабораторія, незалежна від лікувального процесу, штат співробітників кількістю 3 осіб. З часом значно збільшилися виробничі можливості, що уможливило виконання широкого спектра лабораторних досліджень. Значні виробничі потужності дозволили створити широку мережу маніпуляційних кабінетів із забору матеріалів для досліджень.

На сьогодні функціонує шість маніпуляційних кабінетів для забору крові в містах Краматорськ, Слов'янськ, Красний Лиман, Дружківка, Миколаївка. Кур'єрська служба забезпечує схоронність та своєчасне доставлення зразків біологічного матеріалу в централізовану лабораторію.

Головними принципами роботи лабораторії від початку є:

  • найвища якість досліджень;
  • максимально оперативні терміни проведення досліджень;
  • комфортні умови для пацієнтів;
  • повна незалежність від лікувального процесу.

Сучасна лабораторія - це, перш за все, високотехнологічне обладнання

Завдяки використанню у своїй роботі виключно сучасного високотехнологічного обладнання, реактивів і матеріалів визнаних світових лідерів, лабораторія відповідає за точність і надійність результатів проведених досліджень. Використовуються аналізатори тільки закритого типу. Це означає, що використовувані реактиви завжди повністю відповідають вимогам цього типу аналізатора, і можливість аналітичної помилки внаслідок невідповідності реактивів аналізатору виключена. Оптимально налагоджена логістика гарантує своєчасне постачання реагентами, що забезпечує безперебійну роботу аналізаторів. Багаторівневий контроль якості досліджень повністю виключає можливість помилки в результатах. На сьогодні компанія має біохімічну, імунологічну, загальноклінічні лабораторії.

Кваліфікація персоналу - гарантія якості.

Важливу і значну роль у гарантії якості відіграє висококваліфікований медичний персонал. Лікарі - лаборанти медичної лабораторії -  освоюють новітні методики в лабораторній діагностиці, проходять постійне навчання з клінічної лабораторної діагностики.

Сервіс для пацієнтів

З метою забезпечення комфорту своїх пацієнтів медична лабораторія створила широку мережу маніпуляційних кабінетів для забору матеріалу: наразі функціонує шість кабінетів. Процедура взяття біологічного матеріалу здійснюється тільки за допомогою одноразового інструменту, отримати результат аналізу клієнти можуть у медреєстратора на пункті забору крові.

Найважливішим моментом у використанні методів лабораторної діагностики є тісна співпраця лікаря-клініциста і фахівців медичної лабораторії, що являє собою цілий комплекс, складовими якого є всебічне інформаційне забезпечення, допомога у виборі спектра, етапів та методів лабораторних досліджень, необхідних у кожному конкретному випадку, оперативний зворотний зв'язок і, звичайно ж, гарантія якості проведених досліджень. Сучасний і комплексний підхід до організації лабораторного сервісу дозволив нам завоювати довіру замовників і зарекомендувати себе з найкращого боку.