Неврологія – це наука про будову, функціонування нервової системи та її захворювання.

Стрес, депресія, запаморочення, головний біль, розлад сну, часті болі в хребті, руках або ногах, стрибки тиску, порушення пам'яті й мови — це все симптоми, які вивчає наука неврологія. А зрозуміти причину цих захворювань допоможуть досвідчені лікарі-неврологи нашого центру. Вони зроблять повне обстеження, поставлять діагноз і призначать лікування.

На першій консультації лікар знайомиться з усіма скаргами пацієнта, дізнається про його спосіб життя, робить ретельний огляд, а потім обирає оптимальні методи діагностики, щоб точно поставити діагноз.

Адже неврологія – це розділ медицини, що вивчає структуру та функції нервової системи, коли дуже непросто поставити діагноз, адже анатомія і фізіологія нервової системи доволі складні.

Знаючи діагноз пацієнта, маючи великий досвід і знання, лікар складе індивідуальну схему лікування, яка допоможе швидше зробити вас працездатним.

Якщо ви помітили якісь зміни у своєму організмі та самопочутті, а також будь-які проблеми, якими займається неврологія, то телефонуйте і приїжджайте до нашого центру, щоб виявити захворювання нервової системи на якомога ранній стадії. А наші висококваліфіковані фахівці допоможуть повернути вам звичний комфорт.

Неврологія – це наука про будову, функціонування нервової системи та її захворювання.

Анатомія і фізіологія нервової системи надзвичайно складні, отже і діагностика нервових хвороб – непросте завдання. Сучасна доба комп'ютерної діагностики відкрила широкі можливості для лікаря. Можна зазирнути в черепну коробку і побачити хвороби, про які медик міг судити тільки посередньо, спинний мозок і вся патологія хребетного стовпа стали також доступні для оцінки та рішення лікувальних завдань. Разом з тим на вершині всієї цієї технічної досконалості стоїть лікар невролог, від досвіду і школи якого залежить остаточний діагноз і успіх лікування.

Спектр скарг досить широкий.

Це головні болі різної локалізації, запаморочення, невпевнена хода, порушення зору, порушення мови, ковтання, болі в обличчі, спині, руках, ногах, порушення чутливості, слабкість у м'язах рук, ніг, паралічі тощо.

Суміжні захворювання, неврози, також входять у юрисдикцію невролога.

Неврози – це оборотні психічні розлади, що виникають під дією психотравмувальних чинників.

Невроз може проявитися найрізноманітнішими розладами: психічними (тривога, депресія, страх, іпохондрія, нав'язливі стани), вегетативними (хронічні тяжкі болі різної локалізації, порушення сну, напади ознобу, страху, серцебиття, клубок у горлі).

У сферу невролога входить безліч захворювань. Особливо слід відзначити захворювання, що вимагають тривалої уваги, виходжування, досвіду та майстерності. Це – інсульти з паралічами, парезами, порушеннями мови, пам'яті, рівноваги, травми спинного і головного мозку з аналогічними порушеннями, нейропатії та полінейропатії також з порушеннями чутливості та руху. Разом з тим на консультацію приймаються пацієнти з будь-якою неврологічною патологією.

У нашому медичному центрі досвідчений лікар-невропатолог проведе обстеження і допоможе розв'язати ваші проблеми при:

  • захворюваннях периферичної нервової системи (невропатії, поліневропатії);
  • хворобах хребта (вертеброгенні синдроми);
  • судинних захворюваннях центральної та периферичної нервової системи (енцефалопатії, інсульти та їх наслідки);
  • нейроінфекційних захворюваннях (наслідки менінгіту, арахноїдиту);
  • розсіяному склерозі;
  • посттравматичних захворюваннях центральної нервової системи;
  • хворобах вегетативної нервової системи (вегето-судинна дистонія);
  • головних болях різного генезу;
  • паравертебральних блокади, навколосуглобові блокади.