Біопсія щитоподібної залози

БІОПСІЯ ЩИТОПОДІБНОЇ ЗАЛОЗИ

Події останніх років внесли значні зміни в життя нашого регіону. Торкнулися вони й такої галузі, як медицина. На жаль, у зв'язку з ситуацією, що склалася, пацієнти нашого регіону з виявленою онкопатологією щитоподібної залози зараз змушені проходити лікування в клініках обласних центрів (Харків або Київ).

Але навіть рутинні обстеження для підтвердження діагнозу вимагають поїздки в інші міста.

Лікувально-діагностичний центр робить усе, щоб наблизити медичну допомогу до населення. З цією метою ми розпочали спільний проєкт із провідними співробітниками Інституту проблем ендокринної патології ім. В.Я.Данилевського (м.Харків)

У Лікувально-діагностичному центрі Слов'янська (вул.Короленка, 5) організована консультація фахівців, які проводять цілий комплекс діагностичних процедур пацієнтам з патологією щитоподібної залози:

  • ХАЗІЄВ ВАДИМ ВІТАЛІЙОВИЧ доктор медичних наук, завідувач хірургічним відділенням, хірург вищої категорії, проводить консультацію хворих.
  • КОРЧАГІН ЄГОР ПАВЛОВИЧ кандидат медичних наук, лікар хірург-ендокринолог, УЗД діагност, проводить взяття біопсії під контролем УЗД.
  • ГОЙДЕНКО НАТАЛІЯ ІВАНІВНА завідуюча цитологічною лабораторією, проводить цитологічне дослідження взятого матеріалу.

 

Биобсия щитовидной железы

 

Консультації провідних фахівців Інституту проблем ендокринної патології ім. В.Я.Данилевського здійснюється раз на місяць за попереднім записом.
Пацієнти, які мають підозру на захворювання щитоподібної залози та потребують верифікації діагнозу, можуть записатися на комплекс діагностичних процедур у

 

ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОМУ ЦЕНТРІ М.СЛОВ'ЯНСЬКА
ЗА АДРЕСОЮ ВУЛ. КОРОЛЕНКА, 5
ЗА НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ:
050-998-70-46
097-282-67-44