Оофорит - це захворювання, спровоковане запаленням яєчників. Часто виникає внаслідок запалення маткових труб, що в результаті призводить до появи гною і спайок в області маткових труб, а потім запальний процес перемикається і на яєчники та веде вже до серйозніших наслідків.

До симптомів оофориту належать:

  • сильні болі в нижній частині живота;
  • порушення у процесі сечовипускання;
  • поява великої кількості гнійних білів;
  • маткові кровотечі;
  • підвищена температура, озноб.

Якщо запалення яєчників виявиться недолікованим, то захворювання перетікає у хронічну форму. Хронічні та запущені стадії лікуються значно складніше, тому особливо важливо звернутися вчасно до першокласного гінеколога.

Гінекологічна клініка пропонує вам послуги лікарів-гінекологів вищої категорії. Діагностика оофориту буває ускладненою через схожість хвороби з ектопічною вагітністю або апендицитом. Наші лікарі безпомилково, швидко і безболісно проводять діагностику оофориту, побічно можуть бути виявлені й венеричні захворювання, які нерідко супроводжують запалення яєчників.

Лікування призначається залежно від ступеня захворювання, його причини та форми протікання. Досвідчені фахівці нашої клініки підбирають індивідуальний комплексний метод лікування, що дозволить більшості жінок повністю позбутися від оофориту за 1-3 тижні без ризику рецидивів.

Запущені та хронічні ступені захворювання неминуче призводять до хірургічного втручання.

Запам'ятайте: захворювання, діагностоване і вилікуване своєчасно, дає вам можливість надалі народити здорову і повноцінну дитину.